Za direktorje smo kupili nove avtomobile. DDV seveda nismo odbijali. Zanima me ali jih moram vpisati v Obračun DDV v stolpec 24 - informacijski del.
Bac - 23.02.2001 - 15:08
Da.
solza - 23.02.2001 - 22:15
Ja kam pa drugam?
Neli - 24.02.2001 - 21:27
Yes, LP
Fanči - 26.02.2001 - 07:18
Samo POZOR: vpišeš samo osnovo, torej vrednost brez DDV, čeprav si ga nisi odbijal in ti DDV povečuje osnovo, ker gre za informacijski del, kjer so vse cifre brez DDV.
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Bac - 23.02.2001 - 15:08
Da.
solza - 23.02.2001 - 22:15
Ja kam pa drugam?
Neli - 24.02.2001 - 21:27
Yes, LP
Fanči - 26.02.2001 - 07:18
Samo POZOR: vpišeš samo osnovo, torej vrednost brez DDV, čeprav si ga nisi odbijal in ti DDV povečuje osnovo, ker gre za informacijski del, kjer so vse cifre brez DDV.