DDV si ne odbijamo, zdaj imamo en dobropis z DDV-JEM 19%. Kaj naj naredimo? Je nesmiselno, da oddajamo prilogo DDV če na davku nebo sprememb.
- 29.09.2004 - 22:43
zakaj si pa ne boste odbijali? prilogo vseeno oddajte, če si ga ne boste odbijali, pa pustite stolpec pri vhodnem DDVju prazen in mogoce v prilogi napišite komentar, da si DDV niste odbili;
- 30.09.2004 - 12:20
priloga je obvezen_sestavni del obrazca in ga morate delati,če ne želite težav z dacarji. lp
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
- 29.09.2004 - 22:43
zakaj si pa ne boste odbijali?
prilogo vseeno oddajte, če si ga ne boste odbijali, pa pustite stolpec pri vhodnem DDVju prazen in mogoce v prilogi napišite komentar, da si DDV niste odbili;
- 30.09.2004 - 12:20
priloga je obvezen_sestavni del obrazca in ga morate delati,če ne želite težav z dacarji. lp