Informativni izračun dohodnine - 2024
Izračunaj svojo dohodninsko obveznost - izračun dohodnine za 2023 in pretekla leta.
Izračun dohodnine 2012-2024
|
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela.
Davkoplacevalci.com
|
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV.
Davkoplacevalci.com
|
Tukaj je prostor za vaš oglas.
Oglaševanje - tekstovni oglasi
|
mp - 08.03.2001 - 18:38
Popravite obračun ddv-ja za mesec, v katerem je nastala napaka.
Paula - 08.03.2001 - 20:33
Vloga - koleki - inšpekcijski pregled - ???
Sami presodite, če se vam splača.
LP
mp - 09.03.2001 - 08:05
Ga. Paula,
ne strašite ljudi po nepotrebnem. Smo že popravljali obračune in nam ni bilo potrebno dostavljati nobene vloge in plačevati kolekov. Samo pisno pojasnilo popravka so zahtevali.
STRUPEK - 09.03.2001 - 11:39
Danes smo popravljali davčni obračun, oddan konec februarja. Koleki so stali skoraj dva jurja, inšpekcije pa ne pričakujemo. Včasih pa pridejo. Strupeno res.
Jana - 08.03.2001 - 21:49
Verjetno je tudi pomembno ali je prišlo do preveč obračunanega DDV zaradi previsoko prikazane realizacije, ali pa si niste pravočasno odbili vstopni DDV. Na našem DURSu so kar fleksibilni glede tega, samo zahtevajo pisno pojasnilo. Potem pač presodijo ali je potrebno tudi pregledati knjige. Verjetno pa tudi to ni večji problem, če v določenem obdobju pač malo prekontrolirate vnaprej: datume, DŠ ...in ostale zadeve, ki bi jih lahko motile.