Ali je kakšna razlika, če vložim vlogo za registracijo s.p.še letos ali pa 1.1.2005? Hvala
Brigita - 28.12.2004 - 09:56
Pomemben je datum začetka opravljanja dejavnosti. Priporočam vam, da je to 1.1.05 in ne 31.12.04, ker potem bo potrebno oddati napoved za leto 2004. Vlogo pa seveda lahko vložite danes in vpišete datum začetka opravljanja dejavnosti 1.1.05
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Brigita - 28.12.2004 - 09:56
Pomemben je datum začetka opravljanja dejavnosti. Priporočam vam, da je to 1.1.05 in ne 31.12.04, ker potem bo potrebno oddati napoved za leto 2004. Vlogo pa seveda lahko vložite danes in vpišete datum začetka opravljanja dejavnosti 1.1.05