Želim vam vesele praznike veliko pirhov še več potice, šunke in hrena pa pozabite na na službo in se lepo imejte.
EVA - 25.03.2005 - 15:40
HVALA ENAKO
Matjaž K - 25.03.2005 - 15:42
V mojem "klasičnem" stilu:
hvala za lepe želje, ampak jaz sem od ponedeljka do petka socialistična radna klasa, v soboto protestant, v nedeljo pa žid.
V glavnem: osebno bom že preživel, glavno da se vsaj nekdo drug ima lepo.
MARJANA - 25.03.2005 - 16:09
Se vam pridužujem le, da me jezi, da ni ta praznik malo pozneje po prvem aprilu, pa še nekaj me jezi,ker letos še nisem razčistila, kako je s programi, ki jih kupimo preko interneta iz Amerike, Bosne , Švice,Nemčije Ali vi kaj veste
Matjaž K - 26.03.2005 - 11:26
Programi so avtorskopravno varovani, zato podlegajo odtegljaju (ker plačilo za program predstavlja plačilo za vatorkso pravico).
V glavnen: ODO-1, pa mednarodni sporazumi, pa KIDO, pa ZDavP-1.
lalika - 25.03.2005 - 16:51
Hvala enako, pa debeli hren in vesela jajaca...
vegetarijanec - 26.03.2005 - 17:09
enako, vendar brez šunke
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
EVA - 25.03.2005 - 15:40
HVALA ENAKO
Matjaž K - 25.03.2005 - 15:42
V mojem "klasičnem" stilu:
hvala za lepe želje, ampak jaz sem od ponedeljka do petka socialistična radna klasa, v soboto protestant, v nedeljo pa žid.
V glavnem:
osebno bom že preživel, glavno da se vsaj nekdo drug ima lepo.
MARJANA - 25.03.2005 - 16:09
Se vam pridužujem le, da me jezi, da ni ta praznik malo pozneje po prvem aprilu, pa še nekaj me jezi,ker letos še nisem razčistila, kako je s programi, ki jih kupimo preko interneta iz Amerike, Bosne , Švice,Nemčije
Ali vi kaj veste
Matjaž K - 26.03.2005 - 11:26
Programi so avtorskopravno varovani, zato podlegajo odtegljaju (ker plačilo za program predstavlja plačilo za vatorkso pravico).
V glavnen: ODO-1, pa mednarodni sporazumi, pa KIDO, pa ZDavP-1.
lalika - 25.03.2005 - 16:51
Hvala enako, pa debeli hren in vesela jajaca...
vegetarijanec - 26.03.2005 - 17:09
enako, vendar brez šunke