Prvič izstavljam račun za kupca, ki ima sedež v Hrvaški. Zanima me, če moram napisati njihovo davčno ali ne. Za članice EU vem, da moram.
MARTIN KRPAN - 16.06.2005 - 13:42
Ne, škoditi pa tudi ne more. Še posebej ne, če se davčno breme "prenese" na Hrvaško (kako pa npr. sploh veste, da je davčni zavezanec, razen če npr. gre za PLIVO itd.).
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
MARTIN KRPAN - 16.06.2005 - 13:42
Ne, škoditi pa tudi ne more. Še posebej ne, če se davčno breme "prenese" na Hrvaško (kako pa npr. sploh veste, da je davčni zavezanec, razen če npr. gre za PLIVO itd.).