(iskanje samo po številki teme)
7098 14.09.2005 - 15:30h / Ostalo / Avtor: 999 / 50 / 4
lidija - 15.09.2005 - 07:52
od 1.1.2005 po največ 10 %ZDDPO-1
sara - 15.09.2005 - 07:55
ali lahko to opremite še s členov v ZDDPO-1, lepo prosim
D - 15.09.2005 - 09:43
Kot druga vlaganja - 20% (mi smo morali popravljati po reviziji). lp
mina - 21.09.2005 - 10:07
za druga vlaganja je 10%
lidija - 15.09.2005 - 07:52
od 1.1.2005 po največ 10 %
ZDDPO-1
sara - 15.09.2005 - 07:55
ali lahko to opremite še s členov v ZDDPO-1, lepo prosim
D - 15.09.2005 - 09:43
Kot druga vlaganja - 20% (mi smo morali popravljati po reviziji). lp
mina - 21.09.2005 - 10:07
za druga vlaganja je 10%