Moj sin je v lanskem letu prejel neko nagardo v višini 1200 SIT. Sedaj smo mu poslali obvestilo, da to prijavi v dohodnino. Star je 15 let. Kaj naj s tem naredim?
Brigita - 15.02.2006 - 14:37
Če nima drugih dohodkov, potem s tem ne naredite nič, ker sin ni zavezanec za oddajo dohodnine. Zavezanec bi bil le v primeru, da bi njegovi dohodki presegali znesek 564.400 sit.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Brigita - 15.02.2006 - 14:37
Če nima drugih dohodkov, potem s tem ne naredite nič, ker sin ni zavezanec za oddajo dohodnine. Zavezanec bi bil le v primeru, da bi njegovi dohodki presegali znesek 564.400 sit.