Ali mi lahko poveste, katera cena je za delavce pravilna - 1.300,00 ali 735,oo sit. Koliko si obračuna malico s.p.in koliko je obračun za zaposlene pri s.p.
lalika - 09.10.2006 - 20:59
Za delavce je pravilen čim večji znesek. Za vas pa tisti, za katerega vas zavezujejo predpisi, ki veljajo za vas...
kristi - 10.10.2006 - 08:19
735 SIT je najnižja dovoljena (kolektivna pogodba), 1300 pa najvišja dovoljena (uredba vlade). Odločite se sami.
Tripikice - 10.10.2006 - 10:10
Ni povsem tako. :) Najnižja malica ni 735,00 sit - znesek se razlikuje po kolektivnih pogodbah, po "naši" je to znesek 730,00 SIT.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
lalika - 09.10.2006 - 20:59
Za delavce je pravilen čim večji znesek. Za vas pa tisti, za katerega vas zavezujejo predpisi, ki veljajo za vas...
kristi - 10.10.2006 - 08:19
735 SIT je najnižja dovoljena (kolektivna pogodba), 1300 pa najvišja dovoljena (uredba vlade). Odločite se sami.
Tripikice - 10.10.2006 - 10:10
Ni povsem tako. :) Najnižja malica ni 735,00 sit - znesek se razlikuje po kolektivnih pogodbah, po "naši" je to znesek 730,00 SIT.