za leto 2006 nisem plačevala davka iz dejavnosti. Morala bi jo plačevati 3 mesečno, pa je nisem. Kako naj to popravim,ali lahko plačam v decembru za nazaj?
franja - 16.12.2006 - 23:25
Da in istočasno še obresti - najbolje, da se vskladite z referentom na DURS. Morda so vam že "vzeli" od kakšne dohodnine, če ste imela za vračilo.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
franja - 16.12.2006 - 23:25
Da in istočasno še obresti - najbolje, da se vskladite z referentom na DURS. Morda so vam že "vzeli" od kakšne dohodnine, če ste imela za vračilo.