kater nastavek, moram dati na teleskop, da z njim gledam vesolje.mogoče ga ima gdo za hobi.
Mery - 26.02.2007 - 19:53
TA VELZGA
Lisica - 26.02.2007 - 23:20
Teleskop moraš dat na nastavek...
Moni - 27.02.2007 - 07:48
Pa saj imaš vse v kompletu, le naštimaj ga tako kot je v priročniku, mi smo ga morali celega razdreti in ponovno vzpostaviti. Pa še potem, da te opozorim, vidiš kontra.
Jaka - 27.02.2007 - 11:34
Povej kater teleskop imaš, pa ti takoj povem kam natakneš nastavek.
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Mery - 26.02.2007 - 19:53
TA VELZGA
Lisica - 26.02.2007 - 23:20
Teleskop moraš dat na nastavek...
Moni - 27.02.2007 - 07:48
Pa saj imaš vse v kompletu, le naštimaj ga tako kot je v priročniku, mi smo ga morali celega razdreti in ponovno vzpostaviti. Pa še potem, da te opozorim, vidiš kontra.
Jaka - 27.02.2007 - 11:34
Povej kater teleskop imaš, pa ti takoj povem kam natakneš nastavek.