Dijaku mesečno izplačujemo štipendijo,sedaj je na praksi.Ali mu izplačamo samo delo na praksi ali tudi štipendijo.
Hvala
Matjaž K - 11.05.2007 - 12:56
Štipendijo v vsakem primeru.
Če pa je dolžan opraviti tudi prakso, je to predmet ločenega plačila, kajti če bi štipendija zaobjemala tudi plačilo za prakso, potem ne bi bila več štipendija.
lp
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Matjaž K - 11.05.2007 - 12:56
Štipendijo v vsakem primeru.
Če pa je dolžan opraviti tudi prakso, je to predmet ločenega plačila, kajti če bi štipendija zaobjemala tudi plačilo za prakso, potem ne bi bila več štipendija.
lp