Firma je za delvca odkupila 1,5 leta delovne dobe. Ali je strošek davčno priznan in na kateri konto bi ga poknjižili?
pica - 14.01.2008 - 15:58
Če mu ne boste dali odpravnine ob upokojitve oziroma le razliko, se odkup lahko smatra kot plačilo odpravnine. Pazite le na zgornjo mejo zaradi plačila dohodnine in prispevkov.
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
pica - 14.01.2008 - 15:58
Če mu ne boste dali odpravnine ob upokojitve oziroma le razliko, se odkup lahko smatra kot plačilo odpravnine. Pazite le na zgornjo mejo zaradi plačila dohodnine in prispevkov.