Ali morajo društva do konca meseca poslati izjavo na davčno upravo, da niso izplačevala nobenih dohodkov fizičnim osebam?
p.š. - 18.01.2008 - 09:40
Letos teh izjav ni potrebno pošiljati.
lp
lunca - 21.01.2008 - 13:52
Kje piše, da ni treba pošiljati, Pravilni o dostavi podatkov za odmero dohodnine za leto 2007 navaja zavezance, nikjer pa ne napiše, komu ni potrebno oddati podatkov ali vsaj izjave.
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
p.š. - 18.01.2008 - 09:40
Letos teh izjav ni potrebno pošiljati.
lp
lunca - 21.01.2008 - 13:52
Kje piše, da ni treba pošiljati, Pravilni o dostavi podatkov za odmero dohodnine za leto 2007 navaja zavezance, nikjer pa ne napiše, komu ni potrebno oddati podatkov ali vsaj izjave.