Kako prikazati znesek nadur v M4,ure vem,da se vpišejo ločeno? Ali se znesek prišteje k osnovi za ostale ure? Hvala
- 05.02.2008 - 07:23
Tako je. V stolpec plače se sešteje plačilo za redno delo in nadure, čeprav se ure prikazujejo posebej. Niso pa všteta nadomestila (bolniška), ker se osnova upošteva iz leta, ki je naveden pri urah boleznin.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
- 05.02.2008 - 07:23
Tako je. V stolpec plače se sešteje plačilo za redno delo in nadure, čeprav se ure prikazujejo posebej. Niso pa všteta nadomestila (bolniška), ker se osnova upošteva iz leta, ki je naveden pri urah boleznin.