Ko uvozim v eDavke obračun nikjer ne vidim, da smo podali izjavo, da smo BS in IPI oddali na AJPES. Samo izpiše priloge: ni prilog. A je to ok?
minica - 23.03.2008 - 09:33
Zaradi tega dvoma sem večkrat klicala DURS in jih prosila, da pogledajo, če so izjavo prejeli. Vedno so imeli probleme s programom, tako da odgovora nisem dobila. Obljubili so mi, da me pokličejo, če ni izjave ni.
Glede na to, da je šel mimo že več kot mesec dni, smatram, da se njim izjava vpiše.
m - 24.03.2008 - 10:04
Pritrjujem obema. Nisem bila sigurna, kaj je z izjavo, referentka tudi še ni mogla preveriti, še enkrat odprla obrazec, preverila in ponovno oddala preko e-davkov.
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
minica - 23.03.2008 - 09:33
Zaradi tega dvoma sem večkrat klicala DURS in jih prosila, da pogledajo, če so izjavo prejeli. Vedno so imeli probleme s programom, tako da odgovora nisem dobila. Obljubili so mi, da me pokličejo, če ni izjave ni.
Glede na to, da je šel mimo že več kot mesec dni, smatram, da se njim izjava vpiše.
m - 24.03.2008 - 10:04
Pritrjujem obema. Nisem bila sigurna, kaj je z izjavo, referentka tudi še ni mogla preveriti, še enkrat odprla obrazec, preverila in ponovno oddala preko e-davkov.