Ima kdo izkušnje z zaposlitvijo delavca iz Hrvatske.
Ali je sploh možno in kakšni postopki so potrebni?
Hvala za vaša mnenja
KANI - 21.10.2008 - 11:06
Ne, ni noben problem. Poglejte na spletno stran Zavoda za zaposlovanje: zaposlovanje tujcev, obrazci - tam boste dobili vsa navodila kakšno dokumentacijo je potrebno oddati. Predhodno se morate pozanimati tudi na Upravni enoti - oddelek za tujce - za pridobitev vize.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
KANI - 21.10.2008 - 11:06
Ne, ni noben problem. Poglejte na spletno stran Zavoda za zaposlovanje: zaposlovanje tujcev, obrazci - tam boste dobili vsa navodila kakšno dokumentacijo je potrebno oddati. Predhodno se morate pozanimati tudi na Upravni enoti - oddelek za tujce - za pridobitev vize.