imamo davč. inšpekc. in smo uogotovili,da na koncu 2007 nismo naredili popravka odb. deleža. Kaj zdaj?
- 18.11.2008 - 07:14
kako popraviti se morate dogovoriti z inšpektorjem. Upam, da nimate nabav osnovnih sredstev, ker je treba popraviti tudi tam - vsako leto je v IKSu napisano kako se to naredi, nič težkega smo problem, ker se potem spremeni tudi davčna osnova za DDPO - lepo se pomenite z inšpektorjem
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
- 18.11.2008 - 07:14
kako popraviti se morate dogovoriti z inšpektorjem. Upam, da nimate nabav osnovnih sredstev, ker je treba popraviti tudi tam - vsako leto je v IKSu napisano kako se to naredi, nič težkega smo problem, ker se potem spremeni tudi davčna osnova za DDPO - lepo se pomenite z inšpektorjem