Sem v blokadi, banka mi odteguje obveznosti do nje pred DURS-om.Prosim kakšne so lahko posledice?
iztok - 03.01.2002 - 06:35
Za vas v bistvu nobenih posledic,razen tega, da se vam odplačevanje zavleklo, in stem boste plačali tudi več obresti. Ni vaša krivda, če banka najprej odteguje sebi, šele nato dursu.
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
iztok - 03.01.2002 - 06:35
Za vas v bistvu nobenih posledic,razen tega, da se vam odplačevanje zavleklo, in stem boste plačali tudi več obresti. Ni vaša krivda, če banka najprej odteguje sebi, šele nato dursu.