Pri nas dela študent preko študenske napotnice, 8 ur na dan, 5 dni v tednu. Plačamo mu 3,5 eur na uro. Ali mu moramo omogočiti in plačati tudi prehrano.
mum - 06.02.2009 - 08:09
Ne
puma - 06.02.2009 - 09:07
Mogoče še zakonska podlaga-PROSIM!!!!
mum - 06.02.2009 - 09:41
Študent ni zaposlen, samo zaposlenim pripada prehrana. Študent imam vse dogovorjeno z vami v urni postavki( delo, prehrana, prevoz,itd.)
pupa - 06.02.2009 - 14:31
študent nima prehrane - lahko mu kvečjemu povečate urno postavko za znesek malice.
? - 06.02.2009 - 17:59
Če imate lastno menzo, ga boste menda ja ušmugljali. Izplačilo pa odpade.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
mum - 06.02.2009 - 08:09
Ne
puma - 06.02.2009 - 09:07
Mogoče še zakonska podlaga-PROSIM!!!!
mum - 06.02.2009 - 09:41
Študent ni zaposlen, samo zaposlenim pripada prehrana. Študent imam vse dogovorjeno z vami v urni postavki( delo, prehrana, prevoz,itd.)
pupa - 06.02.2009 - 14:31
študent nima prehrane - lahko mu kvečjemu povečate urno postavko za znesek malice.
? - 06.02.2009 - 17:59
Če imate lastno menzo, ga boste menda ja ušmugljali. Izplačilo pa odpade.