V juliju je bilo nabavljeno osnovno sredstvo z DDV, ki smo ga odbijali, v avgusto pa prodano v EU brez ddv. Menim, da ni popravka DDV. Imam prav?
FRANJA - 17.08.2009 - 01:57
Ne,ni popravka. Zakaj pa imate to na OS? Zame je to nakup in prodaja blaga ..,kjer je izkazana tudi določena marža pri prodaji.Brez profita verjetno ne prodajate? Lp
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
FRANJA - 17.08.2009 - 01:57
Ne,ni popravka.
Zakaj pa imate to na OS? Zame je to nakup in prodaja blaga ..,kjer je izkazana tudi določena marža pri prodaji.Brez profita verjetno ne prodajate?
Lp