Ali je potrebno pri prejetih računih od dobaviteljev za material shranjevat tudi vse dobavnice? Ali je dovolj samo račun?
Snežinka - 21.02.2002 - 12:39
Menim, da, če dobavnice so, jih shranimo. Nekateri pa dobavnic niti ne pišejo. Dobimo namreč kar račun. Včasih dobimo od istega dobavitelja dobavnico, drugič ne.
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Snežinka - 21.02.2002 - 12:39
Menim, da, če dobavnice so, jih shranimo. Nekateri pa dobavnic niti ne pišejo. Dobimo namreč kar račun. Včasih dobimo od istega dobavitelja dobavnico, drugič ne.