Pozdravljeni Zanima me, ali delavcu, ki pridobi pravico do invalidske penzije za polovični delovni čas, pripada tudi polovica odpravnine? Hvala
FRANJA - 30.03.2010 - 04:22
Menim,da ne.Če dela 4 ure ali več ima vse polne pravice iz del.razmerja (regres za LD,prehrana ..), zato mu odpravnina pripada ob prenehanju iz poslovnih razlogov,ob upokojitvi...To je ob tako zgodnji(oz.pozni) uri moje mnenje. Lp Lp
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
FRANJA - 30.03.2010 - 04:22
Menim,da ne.Če dela 4 ure ali več ima vse polne pravice iz del.razmerja (regres za LD,prehrana ..),
zato mu odpravnina pripada ob prenehanju iz poslovnih razlogov,ob upokojitvi...To je ob tako zgodnji(oz.pozni) uri moje mnenje.
Lp
Lp