Zanima me, če je možno že oddano SFR poročilo za I.kvartal 2010, popravljati?
Hvala, lp
Sabina - 24.05.2010 - 13:56
Če še ni zaklenjen potem Da če je že zaklenjen potem pa poličite na BS, na njihovi internetni strani poglejte za referente in se z njimi dogovorite. Običajno dovolijo poslati Excel tabelo.
mimica - 25.05.2010 - 00:07
Ajpes je že zaklenjen. Glede oddaje popravkov na BS se strinjam s Sabino. V primeru, da je tudi na BS zaklenjeno, priporočam, da vse popravke izkažete kot " vrednostne spremembe" II kvartala in ne kot transakcije.
lp, mimica
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Sabina - 24.05.2010 - 13:56
Če še ni zaklenjen potem Da če je že zaklenjen potem pa poličite na BS, na njihovi internetni strani poglejte za referente in se z njimi dogovorite. Običajno dovolijo poslati Excel tabelo.
mimica - 25.05.2010 - 00:07
Ajpes je že zaklenjen. Glede oddaje popravkov na BS se strinjam s Sabino. V primeru, da je tudi na BS zaklenjeno, priporočam, da vse popravke izkažete kot " vrednostne spremembe" II kvartala in ne kot transakcije.
lp, mimica