kakšen je postopek da podjetje kupi osebno vozilo od fizične osebe? ali je dovolj kupoprodajna pogodba...kako je z davkom?
aniram - 22.07.2010 - 18:03
Dovolje je kupoprodajna pogodba. Mogoče je najbolje prodati-kupiti preko posredniške hiše.Če ga kupite od fizičn osebe, davka itak ne bo na pogodbi, če pa kupite od posredniške hiše pa si ga ne morete odbiti, ker je osebno vozilo.
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
aniram - 22.07.2010 - 18:03
Dovolje je kupoprodajna pogodba. Mogoče je najbolje prodati-kupiti preko posredniške hiše.Če ga kupite od fizičn osebe, davka itak ne bo na pogodbi, če pa kupite od posredniške hiše pa si ga ne morete odbiti, ker je osebno vozilo.