Kako pridemo do dopolnitev DDVpozvavalca.si tisti, ki smo knjigo kupili, pa nismo člani DELUX Super kluba davkoplačevalcev? Hvala za odgovor!
MARTIN KRPAN - 03.09.2010 - 08:23
Predlagam, da se obrnete na urednika spletnih strani www.superdavki.com - [email protected] ali (02) 23 111 23 (opcija = tudi prestop v DELUX ...). P.S. Tudi meni ni "simpatično" spreminjati knjige, ko je "komaj" izšla. Če pa naši "nesposobneži" spreminjajo PZDDV v nekaj mesecih po spremembi ZDDV-1 še enkrat, pa na žalost ne morem pomagati. Sicer pa, v ZDDV-1 so še vedno napake zakonodajalca v členih zakona (!!!!), ki bodo odpravljene šele 01.01.2011. V takšni državi pač živimo. Hvala za razumevanje - vsaj z moje strani. P.S.II Pripravljamo tudi novo specializirano spletno stran samo za DDV, ki bo tudi vsebovala navedeno knjigo. Več o tem kmalu ... (najkasneje do konca tega leta)
moneta - 03.09.2010 - 12:31
Hvala za odgovor in lepo pozdravljeni.
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
MARTIN KRPAN - 03.09.2010 - 08:23
Predlagam, da se obrnete na urednika spletnih strani www.superdavki.com - [email protected] ali (02) 23 111 23 (opcija = tudi prestop v DELUX ...).
P.S. Tudi meni ni "simpatično" spreminjati knjige, ko je "komaj" izšla. Če pa naši "nesposobneži" spreminjajo PZDDV v nekaj mesecih po spremembi ZDDV-1 še enkrat, pa na žalost ne morem pomagati. Sicer pa, v ZDDV-1 so še vedno napake zakonodajalca v členih zakona (!!!!), ki bodo odpravljene šele 01.01.2011. V takšni državi pač živimo. Hvala za razumevanje - vsaj z moje strani.
P.S.II Pripravljamo tudi novo specializirano spletno stran samo za DDV, ki bo tudi vsebovala navedeno knjigo. Več o tem kmalu ... (najkasneje do konca tega leta)
moneta - 03.09.2010 - 12:31
Hvala za odgovor in lepo pozdravljeni.