Dobili smo račun iz Japonske, zdaj me pa zanima kateri vzorec moram dati v knjigi DDV-PRAC in DDV IR ali pa na obrazcu ddv-o pod katero številko mora biti vpisano? Hvala!
Sabina V - 11.02.2011 - 13:25
Za kaj ste pa dobili račun iz Japonske, za opravljene storitve ali za uvoz blaga? Pa če je za storitve kakšna vrsta storitve je ker od tega je tudi odvisna odavčitev in seveda potem vnos v DDV obračun
tim tam - 11.02.2011 - 13:28
Ne bili so rezvervni deli za nek stroj
Pepelka - 12.02.2011 - 11:07
Torej gre za uvoz blaga? Bo zadaj EUL?
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Sabina V - 11.02.2011 - 13:25
Za kaj ste pa dobili račun iz Japonske, za opravljene storitve ali za uvoz blaga? Pa če je za storitve kakšna vrsta storitve je ker od tega je tudi odvisna odavčitev in seveda potem vnos v DDV obračun
tim tam - 11.02.2011 - 13:28
Ne bili so rezvervni deli za nek stroj
Pepelka - 12.02.2011 - 11:07
Torej gre za uvoz blaga? Bo zadaj EUL?