Kot nam kaže ne bomo imeli dovolj finančnih sredstev za plačilo DDV 30.11.2011. Razmišljamo o odlogu plačila. Prosim za nasvet kako naj se tega postopka lotimo?
kratki - 08.11.2011 - 06:59
Predlagam vlogo skladno z določili ZDavP-2 in posebnega pravilnika, ki se na to zgodbo nanaša. Je pa to težko doseči, narediti je potrebno doktorsko disertacijo!
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
kratki - 08.11.2011 - 06:59
Predlagam vlogo skladno z določili ZDavP-2 in posebnega pravilnika, ki se na to zgodbo nanaša. Je pa to težko doseči, narediti je potrebno doktorsko disertacijo!