Ali mi kdo lahko navede, kako mora po novem izgledati izdani račun za normiranca (ki ni zavezanec za DDV)?
novinc - 16.01.2013 - 12:33
Povsem enako kot pri "normalcu"
normiranec - 16.01.2013 - 12:41
Novinc,....PROSIM za malo konkretnejši odgovor... V čem se je izdani račun za normiranca spremenil iz lani na letos?
Danja - 16.01.2013 - 12:56
Ni potrebno več prikazovati davčnega odtegljaja in računa za nakazilo tega odtegljaja, torej je račun tak kot pri zavezancu, ki ugotavlja davek po dejanskih prihodkih in odhodkih, tako kot vam je že bilo odgovorjeno.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
novinc - 16.01.2013 - 12:33
Povsem enako kot pri "normalcu"
normiranec - 16.01.2013 - 12:41
Novinc,....PROSIM za malo konkretnejši odgovor... V čem se je izdani račun za normiranca spremenil iz lani na letos?
Danja - 16.01.2013 - 12:56
Ni potrebno več prikazovati davčnega odtegljaja in računa za nakazilo tega odtegljaja, torej je račun tak kot pri zavezancu, ki ugotavlja davek po dejanskih prihodkih in odhodkih, tako kot vam je že bilo odgovorjeno.