mislim, kateri REK2 je, se opravičujem, danes nekaj REKov ne dela na e-davkov, pa ga ne najedem in ne vem, če ravno ta ne dela, ki ga rabim
mato - 22.01.2013 - 16:30
Če prav razumem vaše vprašanje, ste prejmnik računa za pluženje od normiranca. Za take primere vam ni treba več oddajat nobenega rek-a, ker mora normiranec sam določiti višino akontacije in oddati obrazec DURS-u.
Busa - 22.01.2013 - 17:26
Najlepša hvala, to sem pa prezrla pri branju zakona in pravilnika
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Busa - 22.01.2013 - 16:06
mislim, kateri REK2 je, se opravičujem, danes nekaj REKov ne dela na e-davkov, pa ga ne najedem in ne vem, če ravno ta ne dela, ki ga rabim
mato - 22.01.2013 - 16:30
Če prav razumem vaše vprašanje, ste prejmnik računa za pluženje od normiranca. Za take primere vam ni treba več oddajat nobenega rek-a, ker mora normiranec sam določiti višino akontacije in oddati obrazec DURS-u.
Busa - 22.01.2013 - 17:26
Najlepša hvala, to sem pa prezrla pri branju zakona in pravilnika