Ali za i-phone, i-pad koristite investicijsko olajšavO\' ali pa je to kot telefon?
J.G. - 11.02.2013 - 09:36
moji se ukvarjajo z marketingom (uredniki FB strani), programiranjem splikacijem itd.. zanje je pametni tel in tablica nujna oprema.. olajšava da.
PS: fino bi bilo, če bi superdavki izdelali kako aplikacijo za dostop do baze (mojega) znanja hitreje s pametnimi telefoni. Ko si na terenu ti desktop nič ne pomaga, srfanje je pa zelo zamudno. Cene izdelave aplikacije so pri programerjih zelo padle.
Pozitiven predlog za razvoj - bili bi prvi:-)
zaspanka - 11.02.2013 - 10:55
"..zanje je pametni tel in tablica nujna oprema.. olajšava da.."
Hm, lepo bi bilo, da bi bila nujnost odločilna pri presoji kaj gre v olajšavo.
00 - 11.02.2013 - 13:59
Se strinjam z zaspanko - grem stavit eno kofe, da brdavsi tega ne priznajo...
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
J.G. - 11.02.2013 - 09:36
moji se ukvarjajo z marketingom (uredniki FB strani), programiranjem splikacijem itd.. zanje je pametni tel in tablica nujna oprema.. olajšava da.
PS: fino bi bilo, če bi superdavki izdelali kako aplikacijo za dostop do baze (mojega) znanja hitreje s pametnimi telefoni. Ko si na terenu ti desktop nič ne pomaga, srfanje je pa zelo zamudno. Cene izdelave aplikacije so pri programerjih zelo padle.
Pozitiven predlog za razvoj - bili bi prvi:-)
zaspanka - 11.02.2013 - 10:55
"..zanje je pametni tel in tablica nujna oprema.. olajšava da.."
Hm, lepo bi bilo, da bi bila nujnost odločilna pri presoji kaj gre v olajšavo.
00 - 11.02.2013 - 13:59
Se strinjam z zaspanko - grem stavit eno kofe, da brdavsi tega ne priznajo...