ali gredo prispevki pri espe še po stari lestvici (do oddaje davčnega obračuna) ?
Za mesec po oddaji pa "individualno" ?
LP
marcel - 06.02.2014 - 16:04
Ja.
Prva Brina - 06.02.2014 - 16:06
Da, tako je z nekaj malega popravki osnove zaradi dviga višine minimalne plače za januar in dviga osnove za prispevke zdravstvo za februar. Upam da sem predvsem slednje pravilno memorirala.
Lp
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
marcel - 06.02.2014 - 16:04
Ja.
Prva Brina - 06.02.2014 - 16:06
Da, tako je z nekaj malega popravki osnove zaradi dviga višine minimalne plače za januar in dviga osnove za prispevke zdravstvo za februar. Upam da sem predvsem slednje pravilno memorirala.
Lp