Ali lahko kot FO plačam varščino za dražbo nepremičnine 4000 € ali več preko UPN na pošti ali moram denar položiti na trr in plačati z njega ??
lp
Lusja - 16.06.2014 - 11:39
Lahko prinesete gotovino na pošto - to ni gotovinsko plačilo (verjetno je sodišče izdalo navodila, da ne sprejema gotovinskih vplačil). Je pa to verjetno najdražja varianta vplačila (glede provizije mislim).
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Lusja - 16.06.2014 - 11:39
Lahko prinesete gotovino na pošto - to ni gotovinsko plačilo (verjetno je sodišče izdalo navodila, da ne sprejema gotovinskih vplačil). Je pa to verjetno najdražja varianta vplačila (glede provizije mislim).