Letos bi pokrivali izgubo, hm, 7 let nazaj. A ni sedaj treba tudi od tega plačati nek davek od doičk?
martina - 30.03.2015 - 17:29
če govorite o zmanjšanju davčne osnove s staro davčno izgubo: osnovo smete (več vam silvo itak ne bo dovolil) zmanjšati samo za polovico, drugo prihranite za naslednje leto
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
martina - 30.03.2015 - 17:29
če govorite o zmanjšanju davčne osnove s staro davčno izgubo: osnovo smete (več vam silvo itak ne bo dovolil) zmanjšati samo za polovico, drugo prihranite za naslednje leto