zanima me, če se lahko uveljavlja inv. olajšava za nabavo tovornega vozila v letu 2015- homologacija 5b,
gradbenik s.p. ?
aar - 10.09.2015 - 14:16
Ne ker nima motorja z oznako EUR VI. Se mi pa postavlja vprašanje, ali lahko uveljavljamo investicijsko olajšavo za kombi ( v prometnem piše da je tovorno vozilo N1 ) in ima motor Eur VI. Ali kdo ve?
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
aar - 10.09.2015 - 14:16
Ne ker nima motorja z oznako EUR VI. Se mi pa postavlja vprašanje, ali lahko uveljavljamo investicijsko olajšavo za kombi ( v prometnem piše da je tovorno vozilo N1 ) in ima motor Eur VI. Ali kdo ve?