Ali moramo res pošiljati storno račune na davčno upravo, če moramo prosim za obrazložitev zakaj? Hvala ter lep pozdrav!
Nasi - 18.12.2002 - 13:44
Storno računov ni potrebno pošiljati na DURS, ampak vse tisto kot določa 107.čl.ZDDV torej podatke o papravku zneska obračunanega in vstopnega DDV zaradi spremembe davčne osnove ter še vse drugo po tem členu!
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Nasi - 18.12.2002 - 13:44
Storno računov ni potrebno pošiljati na DURS, ampak vse tisto kot določa 107.čl.ZDDV torej podatke o papravku zneska obračunanega in vstopnega DDV zaradi spremembe davčne osnove ter še vse drugo po tem členu!