Ali lahko pri tekoči plači obračunam boniteto za celo leto za nazaj v enem znesku, ali moram popravljati plače in REK za nazaj?
Sabina V - 19.11.2018 - 13:04
Obračun mora biti v tekočem mesecu, v tistem ko je zaposleni boniteto prejel. Torej ja če želite narediti pravilno potem je potrebno narediti popravke plač in oddate popravljene Rek obrazce.
Aa - 20.11.2018 - 06:37
Slednje
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Sabina V - 19.11.2018 - 13:04
Obračun mora biti v tekočem mesecu, v tistem ko je zaposleni boniteto prejel. Torej ja če želite narediti pravilno potem je potrebno narediti popravke plač in oddate popravljene Rek obrazce.
Aa - 20.11.2018 - 06:37
Slednje