Matično podjetje v tujini bo zaposlenim v Sloveniji dalo darilni bo v znesku 20,00€. Ali je potrebno darilni bon obdavčiti in kako?
B - 03.12.2020 - 09:16
Ni obdavčitve, so se pa močno odtrezali.
Pikabu - 03.12.2020 - 10:38
ni ravno neobdavčeno. Če imajo zaposleni otroke stare do 15 let lahko dobijo neobdavčeno do 42€ če pa nimajo otrok je pa neobdavčeno (ni boniteta) do 15€ 29. člen zdoh-2
Nina - 04.12.2020 - 15:07
Se bodo odločili za 15 eur, da ne bo obdavčeno. Se bodo še močneje odrezali.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
B - 03.12.2020 - 09:16
Ni obdavčitve, so se pa močno odtrezali.
Pikabu - 03.12.2020 - 10:38
ni ravno neobdavčeno.
Če imajo zaposleni otroke stare do 15 let lahko dobijo neobdavčeno do 42€
če pa nimajo otrok je pa neobdavčeno (ni boniteta) do 15€ 29. člen zdoh-2
Nina - 04.12.2020 - 15:07
Se bodo odločili za 15 eur, da ne bo obdavčeno. Se bodo še močneje odrezali.