Sprašujem, če kdo ve - če izdamo/prejmemo več menic ali se podpiše samo ena menična izjava ali toliko, kolikor je menic? Hvala v naprej.
xy - 12.08.2022 - 09:03
Ponavadi je to v pogodbi definirano kako se zda menična izjava. Lahko je ena izjava in več menic... lahko je pa v pogodbi več sklopov in je potrebno izstaviti več meničnih izjav z pripadajočimi menicam. V pogodbi je potrebno točno definirati kaj želite.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
xy - 12.08.2022 - 09:03
Ponavadi je to v pogodbi definirano kako se zda menična izjava. Lahko je ena izjava in več menic... lahko je pa v pogodbi več sklopov in je potrebno izstaviti več meničnih izjav z pripadajočimi menicam. V pogodbi je potrebno točno definirati kaj želite.