Naslov teme: Sazor
1794 13.06.2026 - 16:38h / Ostalo / Avtor: Sonce / 242 / 1
Ali ste tudi vi (ponovno) dobili poziv k podpisu licenčne pogodbe?
Jaz je niti slučajno ne mislim podpisat samo zato, ker imamo v pisarni fotokopirca.
Kakšen pa je strošek te licenčne pogodbe pri treh zaposlenih?
Jaz je niti slučajno ne mislim podpisat samo zato, ker imamo v pisarni fotokopirca.
Kakšen pa je strošek te licenčne pogodbe pri treh zaposlenih?
Mi - 15.06.2026 - 09:12
3,20 Eur letno





