Naslov teme: Račun od Facebook -Meta
1796 14.06.2026 - 19:29h / DDV / Avtor: Irena / 455 / 4
Dober večer,
Zanima me, če imam prav.
Račun smo prejeli od Mete v juniju, storitev-oglas je bila opravljena v maju. Račun zavedem v DDV knjige pod maj.
Hvala.
Zanima me, če imam prav.
Račun smo prejeli od Mete v juniju, storitev-oglas je bila opravljena v maju. Račun zavedem v DDV knjige pod maj.
Hvala.
J - 15.06.2026 - 05:17
Ja obvezno, ker je storitev.
...... - 15.06.2026 - 05:47
Vnese se v knjige DDV maj.
anan - 15.06.2026 - 07:24
Ali je pri teh storitvah potrebno delati samoobdavčitev?
Malina - 16.06.2026 - 13:12
ja samoobdavčitev in potrebno je gledat kdaj je storitev opravljena, ker če nikjer ne piše maj je junij





