Ali mora biti poleg zneska v tuji valuti naveden tudi znesek v SIT. Če je temu tako, kje v zakonu lahko to najdem?
Hvala in LP
zali - 19.03.2004 - 14:25
Napišeš mu račun v tuji valuti, ti pa si jo obračunanš po srednjem tečaju na dan odpreme in jo kjižiš kot izvoz in v KIR daš pod izvoz. Jaz delam isto vsa dolga leta. LP
mary - 22.03.2004 - 14:41
Po novem ZDDV bo od 1.5.2004 na računu morala biti izkazana tudi vrednost v sit.(vsaj za znesek DDV-35.a.člen)
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
zali - 19.03.2004 - 14:25
Napišeš mu račun v tuji valuti, ti pa si jo obračunanš po srednjem tečaju na dan odpreme in jo kjižiš kot izvoz in v KIR daš pod izvoz.
Jaz delam isto vsa dolga leta. LP
mary - 22.03.2004 - 14:41
Po novem ZDDV bo od 1.5.2004 na računu morala biti izkazana tudi vrednost v sit.(vsaj za znesek DDV-35.a.člen)