Ali so davki,DDV, po obračunu davčno priznan odhodek,tale po obračunu za naslednje leto, ali kako drugače?
Hvala.
LAURA - 27.02.2001 - 17:28
Ne štekam čist...Če si zavezanec za DDV, imaš ves DDV na 1 in 2, torej tu ne gre za noben odhodek.Če nisi zavezanec, imaš davek na kontu glede na vsebino odhodka (pri računu za telefon na tem kontu...) Še enkrat vprašaj.
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
LAURA - 27.02.2001 - 17:28
Ne štekam čist...Če si zavezanec za DDV, imaš ves DDV na 1 in 2, torej tu ne gre za noben odhodek.Če nisi zavezanec, imaš davek na kontu glede na vsebino odhodka (pri računu za telefon na tem kontu...) Še enkrat vprašaj.