Če se direktorju izplača nagrada za uspešno vodenje podjetja - kateri REK obrazec je potrebno oddati?
Anita* - 12.07.2006 - 16:44
brokoli, malo več povej, pa bo morda kdo odgovoril - praviloma je to rek 1, če je direktor zaposlen, potem je nagrada za uspešno delo plača; če je sklenil poslovodno pogodbo - je to izplačilo po poslovodni pogodbi, tudi rek 1...
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Anita* - 12.07.2006 - 16:44
brokoli, malo več povej, pa bo morda kdo odgovoril - praviloma je to rek 1, če je direktor zaposlen, potem je nagrada za uspešno delo plača; če je sklenil poslovodno pogodbo - je to izplačilo po poslovodni pogodbi, tudi rek 1...