Če se prav spomnim je včasih bilo možno izplačati stroške nočitve tudi brez predloženega računa. Ali je to danes sploh še mogoče.
mimi - 12.07.2001 - 06:44
Ne.
STRUPEK - 12.07.2001 - 11:05
Samo če si prespal kje z brdavsinjo, ki te inšpicira.
Tiče - 12.07.2001 - 21:04
Pred 15 leti je bilo možno. Lahko je kdo prespal pri znancih, ali pa tako, da ni mogel dobiti računa. Določen je bil strošek nočitve v višini ene dnevnice.
AP - 12.07.2001 - 22:09
Tudi danes je mogoče. Vendar pa je obdavčeno in ni davčno priznan odhodek.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
mimi - 12.07.2001 - 06:44
Ne.
STRUPEK - 12.07.2001 - 11:05
Samo če si prespal kje z brdavsinjo, ki te inšpicira.
Tiče - 12.07.2001 - 21:04
Pred 15 leti je bilo možno. Lahko je kdo prespal pri znancih, ali pa tako, da ni mogel dobiti računa. Določen je bil strošek nočitve v višini ene dnevnice.
AP - 12.07.2001 - 22:09
Tudi danes je mogoče. Vendar pa je obdavčeno in ni davčno priznan odhodek.