za leto 2006 nisem plačevala davka iz dejavnosti. Morala bi jo plačevati 3 mesečno, pa je nisem. Kako naj to popravim,ali lahko plačam v decembru za nazaj?
franja - 16.12.2006 - 23:25
Da in istočasno še obresti - najbolje, da se vskladite z referentom na DURS. Morda so vam že "vzeli" od kakšne dohodnine, če ste imela za vračilo.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
franja - 16.12.2006 - 23:25
Da in istočasno še obresti - najbolje, da se vskladite z referentom na DURS. Morda so vam že "vzeli" od kakšne dohodnine, če ste imela za vračilo.