Do sedaj smo neposrednem investitorju za stanovanja obračunali 8,5% DDV za vgradnjo oken in vrat. Sedaj bi pa rad tudi kopalniško kad. Ali je to možno?
Nati - 28.02.2007 - 13:46
Ja, jaz bi vzela 8,5%, saj gre za vgradnjo. In to ni omara, ki jo lahko po mili volji prestavljate. Tudi če prodaja stanovanje, najbrž kadi ne bo odnesel ven.
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Nati - 28.02.2007 - 13:46
Ja, jaz bi vzela 8,5%, saj gre za vgradnjo. In to ni omara, ki jo lahko po mili volji prestavljate. Tudi če prodaja stanovanje, najbrž kadi ne bo odnesel ven.