Prejeli smo dobropis (oproščen promet), ki je večji od vseh prejetih računov v stolpcu 8, v istem davčnem obdobju. Kako oz. če sploh vpišeš negativen znesek v DDV-O?
Pika - 14.09.2001 - 13:06
Vpišeš ga z (-).
Barbi - 14.09.2001 - 16:17
Za vsak slučaj pa še na poseben list dopišeš, zakaj se je to zgodilo ali pa priložiš dobropis, ker po mojih izkušnjah drugače kličejo.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Pika - 14.09.2001 - 13:06
Vpišeš ga z (-).
Barbi - 14.09.2001 - 16:17
Za vsak slučaj pa še na poseben list dopišeš, zakaj se je to zgodilo ali pa priložiš dobropis, ker po mojih izkušnjah drugače kličejo.