Prosim če mi kdo pove kakšne prispevke in davke moram plačati če sam redna študentka in imam prijavljeni popoldanski sp. Hvala za pomoč!
mgp - 08.10.2007 - 12:13
Poglej si temo popoldanski s.p. avtor inika, mislim, da zate velja isto. Sicer pa nekaj o tem piše tudi na spletni strani študentskega servisa.
Maja - 09.10.2007 - 08:48
ne rabiš skrbeti, ker ti bo DURS poslal položnice. Paziti moraš samo na to, da boš plačala v roku (ne prej, ne kasneje - saj so sklici možni samo od 1. do 15. v mesecu)
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
mgp - 08.10.2007 - 12:13
Poglej si temo popoldanski s.p. avtor inika, mislim, da zate velja isto. Sicer pa nekaj o tem piše tudi na spletni strani študentskega servisa.
Maja - 09.10.2007 - 08:48
ne rabiš skrbeti, ker ti bo DURS poslal položnice. Paziti moraš samo na to, da boš plačala v roku (ne prej, ne kasneje - saj so sklici možni samo od 1. do 15. v mesecu)