Če je nosilec dejavnosti na bolovanju - nega - kaj pod tisto rubriko vpišem samo ure in ne vpišem zneska ali vpišem tudi znesek, vendar ne obračunam prispevkov?
Matjaž K - 22.10.2007 - 19:16
Do 30 (delovnih) dni je bolniška v breme zasebnika, tj za teh 30 dni mora obračunati in plačati prispevke.
Če pa je npr. nega otroka, pa je že od prvega dne bolniška v breme zavoda.
lp
kaka - 22.10.2007 - 19:25
To razumem samo v obrazec za prispevke zasebnika ne vem kako vpisati, ali pod tisto kolono vpišem samo ure brez zneska ali tudi znesek, ker v tem primeru plača država
Luka - 22.10.2007 - 19:57
Samo ure brez zneska. Pa bolniški list vam na DURS potrdijo.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Matjaž K - 22.10.2007 - 19:16
Do 30 (delovnih) dni je bolniška v breme zasebnika, tj za teh 30 dni mora obračunati in plačati prispevke.
Če pa je npr. nega otroka, pa je že od prvega dne bolniška v breme zavoda.
lp
kaka - 22.10.2007 - 19:25
To razumem samo v obrazec za prispevke zasebnika ne vem kako vpisati, ali pod tisto kolono vpišem samo ure brez zneska ali tudi znesek, ker v tem primeru plača država
Luka - 22.10.2007 - 19:57
Samo ure brez zneska. Pa bolniški list vam na DURS potrdijo.